Ergens in de sneeuw


Ergens in de sneeuwKerst zoals kerst hoort te zijn

Ergens in de sneeuw is een vrij groot formaat prentenboek. In het boek tref je een hartverwarmend verhaal aan over een eenzaam meisje. Haar vader is voortdurend aan het werk en lijkt geen oog te hebben voor zijn dochter. Omdat het meisje zich verveelt en alleen voelt, besluit ze naar buiten te gaan. Buiten is het guur en koud, maar het meisje is vastbesloten. Dan komt ze oog in oog te staan met een eland. Hij neemt haar mee naar een bijzondere plek. Daar treft ze een eenzame boom aan. Ze besluit de boom te versieren met al het moois dat in het bos te vinden is. De dieren in het bos besluiten het meisje te helpen. Alles lijkt perfect, er mist alleen nog wel iets….

Dit aandoenlijke kerstverhaal is het werk van de in Noorwegen wonende Linde Faas. Ze schreef en illustreerde al eerder prentenboeken, waaronder Ik neem je mee, De jongen en de walvis en Waar is Grote Broer? Voor haar verfijnde illustraties laat ze zich graag inspireren door de prachtige natuur en het bijzondere licht in Noorwegen.

Het eenvoudige doch lieflijke verhaal neemt kinderen mee naar een magische wereld waarin alles mogelijk lijkt. Het verhaal leest prettig voor en spreekt tot de verbeelding. De rustig ogende illustraties maken het geheel af.
Aanrader voor deze wintermaanden en een mooi cadeau voor de komende feestdagen.

★★★★
Ergens in de sneeuwTitel: Ergens in de sneeuw | Leesfragment | Auteur en illustrator: Linda Faas | Uitgeverij: Lemniscaat | Categorie: prentenboeken | Leeftijd: 4 plus | Thema’s: Noorwegen, winter, Kerstmis, familie | Verkrijgbaar als: hardcover | pagina’s | ISBN13: 9789047713692 | Verkrijgbaar sinds: 15-11-2022 | Recensent: Sandra Hutchison | Datum recensie: 25-11-2022 | Prijs: €14,99 | Online te bestellen via: Bol.com, Bookspot en Bruna.
Lemniscaat

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.