Woordzoeker Duits


De leukste manier om de taal te leren!

Wil je een nieuwe taal leren of je taalkennis een beetje bijschaven, dan is de reeks Woordzoekers van uitgeverij Mus ideaal. In deze reeks is inmiddels naast de Duitse variant onder andere ook een uitgave Engels, Latijns, Portugees en Italiaans verschenen.

Met de ‘Woordzoeker Duits’ naast me op mijn bureau zal ik deze graag als voorbeeld willen nemen. In dit boek vind je ruim 100 woordzoekers. Elke woordzoeker heeft een onderwerp. De woorden die gezocht dienen te worden, zijn alle gebaseerd op dat onderwerp. Op die manier leer je spelenderwijs in één klap aardig wat woorden over een specifiek onderwerp. Denk aan onderwerpen als films, Duitse meren, sporten, etc.

Met de woordzoekersboeken kun je een goede basis leggen voor het leren van een nieuwe taal. Omdat je telkens op zoek moet naar een betreffend woord, blijft dit woord al snel bij je hangen. En dat werkt prettiger dan rijtjes woorden stampen, zoals op scholen vaak wordt aangeleerd.

Wanneer je eraan toe bent om je woordenschat nog meer te verrijken, dan kun je aan de slag met de woordzoekers die bestaan uit zinnen. Bij de woorden en zinnen staat overigens ook telkens de Nederlandse betekenis.

‘Woordzoeker Duits’ is een fijne manier om een taal te leren of om je geheugen weer even op te frissen. Fijn boek voor studenten van de Duitse taal, maar ook voor wie enkel een paar handige woorden Duits wil leren voor bijvoorbeeld een vakantie naar Duitsland.

★★★★
Titel: Woordzoeker Duits |   Uitgeverij: Mus | Categorie: creatief, leerzaam | Verkrijgbaar als: paperback | 128 pagina’s | EAN: 9789045329055 | Verkrijgbaar sinds: 2024 | Recensent: Sandra Hutchison | Datum recensie: 27 maart 2025 | Prijs: €15,00 | Online te bestellen bij Bruna en Bol.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.